Wie zijn wij

Hartelijk dank voor uw bezoek aan onze website.

Voor informatie en/of vragen kunt u één van onze professionals bellen of e-mailen.
Wij zullen uw vragen snel en adequaat beantwoorden.

Hans Niels, General Manager

Rianne van de Glind, Human Resources
rianne.van.de.glind@lalesseeurope.com

Rob Pauls, Sales Manager
rob.pauls@lalesseeurope.com

Bert van Orden, Sales Engineer
bert.van.orden@lalesseeurope.com

Daan Niels, Sales Engineer
daan.niels@lalesseeurope.com

Michael Uywari, Project Engineer
michael.uywari@lalesseeurope.com

Cor Jansen, Service Manager
cor.jansen@lalesseeurope.com

Geert Hoogveldt, Service Coordinator
geert.hoogveldt@lalesseeurope.com